دانلود فیلم یتیم خانه ایران با لینک مستقیم

فیلم ایرانی یتیم خانه ایران

دانلود فیلم یتیم خانه ایران با بازی علیرام نورایی – فرخ نعمتی – بهار محمدپور – انوشیروان ارجمند آماده دانلود می باشد.

Download Yatimkhane Iran Iranian movie

“دانلود با ۳ کیفیت عالی”

لینک مستقیم و پرسرعت

دانلود فیلم یتیم خانه ایران با لینک مستقیم

موضوع : درام – بیوگرافی – تاریخی – اکشن

محصول کشور : ایران

سال ساخت : ۱۳۹۴

سال انتشار : ۱۳۹۵

کارگردان : ابوالقاسم طالبی

نویسندگان : ابوالقاسم طالبی

تهیه کنندگان : محمدرضا تخت کشیان

مدت زمان : ۱۲۰ دقیقه

بازیگران فیلمعلیرام نورایی – فرخ نعمتی – بهار محمدپور – انوشیروان ارجمند – آهو خردمند – جعفر دهقان – علی شادمان – داریوش اسدزاده – ایمان صفا – محسن حسینی – ملیکا شعبان – شهرام تیموریان – مهری آل آقا – قطب الدین صادقی – اکبر بهشتی

خلاصه داستان فیلم : داستان این فیلم در سال ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ می‌گذرد که احمدشاه قاجار مملکت را رها کرد و نیمی از مردم کشور بر اثر قحطی جان باختند. قحطی و خشکسالی عظیم ایران در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ و در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد. این قحطی که همراه با فقر و پیچارگی و در نهایت کاهش جمعیت در ایران همراه بود، در تعیین سرنوشت جامعه ایران به ویژه ظهور دیکتاتوری پهلوی نقش بسزایی دارد.

درباره فیلم : ابوالقاسم طالبی را میتوان دیگر، یکی از استراتژییست ترین فیلم سازان سینمای ایران نامید که بخصوص در دو فیلم اخیرش نشان داده فراتر از پیام و ایدئولوژی و ارزش که همفکرانش مانند حاتمی کیا وده نمکی و مرحوم سلحشور جستجو می کردند وی به دنبال اهداف استراتژیک تر و تاثیرگذارتری است. به نحوی که طالبی در قلاده های طلا به بازسازی حوادث سال ۸۸ میپردازد و در یتیم خانه ایران پرده از خیانت ها و استعمار و قلدری های دولت متجاوز انگلستان بر میدارد تا بقول خود فیلمساز یکی ازمهمترین اتفاقات این سرزمین را واکاوی و تعریف کند که میلیونها ایرانی در آن جان خود را ازدست دادند و البته هیچ اثر و ردپایی در کتابهای دانشگاهی و حتی مدرسه دانش آموزان هم در آن دیده نمیشود و یکی از صدها هزاراتفاق و حادثه ای است که پتانسیل فیلم شدن و آشنا کردن مردم با تاریخ کشورشان را دارد که متاسفانه خیلی فیلم نامه نویسان مان سراغش نمیروند و طالبی این همت را انجام داد و این واقعه مهم تاریخ ایران را فیلم کرد. اما آنچه فیلم را دچار مشکل وروایت و باورپذیری داستان را سست وکم اثرمیکند موضع واضح و بسیارتکرار شونده فیلمساز که در اینجا فیلمنامه نویس هم هست به حساب میاید.

 

دانلود فیلم یتیم خانه ایران

*دانلود از وب سایت دل مووی با ترافیک نیم بها*

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰
دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰
دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاه خود را بگذارید