دانلود فیلم غریب با لینک مستقیم

فیلم ایرانی غریب

دانلود فیلم غریب با بازی بابک حمیدیان – مهران احمدی – رحیم نوروزی آماده دانلود می باشد.

Download the movie Gharib with direct link

منتشر شد.

دانلود فیلم غریب با لینک مستقیم

 

موضوع : بیوگرافی

محصول کشور : ایران

سال ساخت : ۱۴۰۱

سال انتشار : ۱۴۰۲

کارگردان : محمدحسین لطیفی

نویسندگان : حامد عنقا

تهیه کنندگان :حامد عنقا

مدت زمان : ۹۷ دقیقه

بازیگران فیلم فسیلبابک حمیدیان – مهران احمدی – رحیم نوروزی – هژیر سام احمدی – پردیس پور عابدینی – محمدرسول صفری – سام کبودوند – حسام محمودی – مجید اسماعیلی – فرهاد قائیمیان – جعفر دهقان – رستم ایران نژاد – سامیه لک – سمیرا کریمی – امیر عباس زاده

خلاصه داستان : «غریب» شمایلی است از وقایع کردستان در سال های ۵۸ و ۵۹؛ که آغاز مسیری برای تبدیل شهید محمد بروجردی به مسیح کردستان شد.

درباره فیلم : غریب فیلمی به کارگردانی محمدحسین لطیفی و نویسندگی حامد عنقا، محصول سال ۱۴۰۱ است.خلاصه فیلم: سال ۱۳۵۸ با بالا گرفتن اختلافات گروه‌های مسلح سیاسی از جمله کومله و دموکرات و…. شـهید محمد بروجردی به همراه اندکی از همرزمانش، برای سامان دادن به اوضاع و رسیدگی به شرایط مردم راهی غرب کشور شدند. اوضاع نابسامان و اوج‌گیری دسته‌بندی‌ها شرایط را برای فرمانده جوان منطقه غرب پیچیده‌تر کرد. تنها یک جرقه برای انفجار کافی بود…

این فیلم سینمایی در چهل و یکمین دوره از جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه، بهترین جلوه‌های ویژه میدانی، بهترین چهره‌پردازی، بهترین نقش اول زن، بهترین فیلم از نگاه ملی و جایزه ویژه هیأت داوران در بخش مقاومت بین‌الملل را دریافت کرد.

«غریب» به روایت بخشی از زندگی شهید محمد بروجردی در کردستان و شیوه فرماندهی منحصر به فرد او در اتحاد مردم و رفع شرایط بحران پرداخته‌ است. در سال ۱۳۵۸ با آغاز ناآرامی‌ها در کردستان به دست احزاب کومله و دموکرات، محمد بروجردی از طرف امام (ره) مأموریت می‌یابد تا به‌عنوان فرمانده سپاه کردستان وضعیت را به حالت عادی بازگرداند. این فیلم در چهل و یکمین دوره از جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف: طراحی صحنه، چهره‌پردازی، جلوه‌های ویژه میدانی موفق به دریافت سیمرغ شد. همچنین سیمرغ بهترین نقش اول زن جشنواره نیز به بازیگر این فیلم اختصاص یافت. جایزه ویژه هیئت داوران در بخش مقاومت بین‌الملل و بهترین فیلم از نگاه ملی نیز به غریب تعلق گرفت. غریب در هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت نیز به عنوان بهترین فیلم، انتخاب شد.

 

دانلود فیلم غریب

*دانلود از وب سایت دل مووی با ترافیک نیم بها*

دیدگاه خود را بگذارید