دانلود فیلم زالاوا با لینک مستقیم

فیلم ایرانی زالاوا

دانلود فیلم زالاوا با بازی هدی زین العابدین – نوید پورفرج – پوریا رحیمی سام آماده دانلود می باشد.

Download Zalava Iranian movie

منتشر شد.

دانلود فیلم زالاوا با لینک مستقیم

دانلود فیلم زالاوا با لینک مستقیم

موضوع : ترسناک

محصول کشور : ایران

سال ساخت : ۱۳۹۸

سال انتشار : ۱۴۰۱

کارگردان : ارسلان امیری

نویسندگان : ارسلان امیری – تهمینه بهرام علیان – آیدا پناهنده

تهیه کنندگان :  روح الله برادری – سمیرا برادری

مدت زمان : ۹۸ دقیقه

بازیگران فیلمهدی زین العابدین – نوید پورفرج – پوریا رحیمی سام – باسط رضایی – شاهو رستمی – فریدون حامدی – صالح رحیمی – زاهد زندی – مهسا حجازی – کیوان شیخ احمدی – نارین ملکی – اسد هوشمند – آذین کنعانیان – رومینا حاجی حسنی – وریا امینی

خلاصه داستان فیلم : داستان «زالاوا» در اواخر دهه ۱۳۵۰ خورشیدی روی می‌دهد و راوی اتفاقی است که باعث ترس مردم شده و رئیس پاسگاه تلاش می‌کند تا امنیت را به روستا بازگرداند.

درباره فیلم : «زالاوا» اولین تجربه موفق فیلمسازی برای «ارسلان امیری» به حساب می آید. این فیلم که در سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر حضور داشت، موضوع و قالبی متفاوت را در بین آثار حاضر در این دوره در بر داشت. «زالاوا» روایتگر عقاید یکی از روستاهای کرد نشین ایران می باشد که در این بین، کمی هم آمیخته با ترس و اضطراب خاصی می گردد. اولین حسن «زالاوا» فیلم نامه قرص و محکمی آن می باشد. فیلم نامه ای که مولفه ها و اصول قصه گویی در درونش احساس می شود و راه را برای پرداخت به داستان و شخصیت ها توسط فیلم ساز فراهم می آورد. فیلم از همان ابتدا کار خود را نفس گیر و جذاب آغاز میکند.

کمی بیشتر درباره زالاوا : «زالاوا» با بازی نوید پورفرج ،پوریا رحیمی سام و هدی زین العابدین، هم اکنون در سراسر کشور بر روی پرده رفته است.
این فیلم سینمایی به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی روح‌الله و سمیرا برادری، تاکنون منتخب سی و شش جشنواره بین‌المللی همچون ونیز، تورنتو، روتردام، گوتنبرگ، کارلو‌وی واری و … بوده و سال گذشته در جشنواره‌ی فیلم ونیز، جایزه بزرگ هفته منتقدین فیلم ونیز و جایزه فیپرشی بهترین فیلم سه بخش افق‌ها، هفته منتقدین و روزهای ونیز را از نگاه داوران فدراسیون بین المللی منتقدان فیلم، دریافت کرده است.
«زالاوا» با کاندید شدن در ده رشته برای کسب سیمرغ بلورین و دریافت سه سیمرغ بلورین بهترین کارگردان فیلم اول (ارسلان امیری)، بهترین فیلم‌نامه (ارسلان امیری، آیدا پناهنده و تهمینه بهرام)، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (پوریا رحیمی سام) و دیپلم افتخار بهترین فیلم‌برداری (محمد رسولی)؛ یکی از شگفتی‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بود. همچنین نوید پورفرج نیز، جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را از جشنواره دهوک از آن خود کرده است. رشید دانشمند و امیرحسین قاسمی نیز برای «زالاوا» از چهاردهمین جشن بزرگ منتقدین جایزه بهترین صدا را دریافت کرده‌اند.

 

تیزر این فیلم

 

دانلود فیلم زالاوا

*دانلود از وب سایت دل مووی با ترافیک نیم بها*

دیدگاه خود را بگذارید