دانلود فیلم خارجی ام کی اولترا MK Ultra با زیرنویس فارسی

فیلم خارجی ام کی اولترا

دانلود فیلم ام کی اولترا با بازی : انسون مونت، جیمی ری نیومن، جیسون پاتریک، آلاون آبوتبول، جن ریچاردز

Download MK Ultra foreign movie with direct link

فیلم خارجی ام کی اولترا MK Ultra با زیرنویس فارسی

موضوع : دلهره‌آور – روانشناختی

سال انتشار : ۲۰۲۲

محصول کشور : ایالات متحده

زبان : انگیسی ( با زیرنویس فارسی )

مدت زمان : ۹۸ دقیقه

نویسنده و کارگردان : جوزف سورنتینو

تهیه کنندگان : لی برودا، برایان مرسر، آندرئاس شیلینگ، جوزف سورنتینو، جری تانکرسلی،ست ویلنسون

بازیگران این فیلم : انسون مونت، جیمی ری نیومن، جیسون پاتریک، آلاون آبوتبول، جن ریچاردز، دیوید جنسن، وانتا والمزلی، جرد بنکنز در نقش گونتر، هریسون استون، مت نولان، چارلز گرین، سوزان مک‌فیل، کاتن یانسی، بیل لاکت، رابرت آبردین، جیل رنر، جاش وایتز، تد فورد، دالتون راسل، تونی کی، گرگ دیز، کامرون آبل

خلاصه داستان فیلم : در اوایل دههٔ ۱۹۶۰ و در طول پروژهٔ مخفی و غیرقانونیِ سیا با نام «اِم‌کِی‌اولترا»، روان‌پزشکی به نام دکتر فورد استراوس (انسون مونت) در تلاش برای آزمایشِ پزشکیِ ال‌اس‌دی است. یک مأمورِ سیا به نام گالوین مورگان (جیسون پاتریک) به دکتر استراوس پیشنهاد کار در بخشی از برنامهٔ آن‌ها در یک بیمارستان روان‌پزشکی در روستایی در میسیسیپی را می‌دهد، که به تدریج مرزهای اخلاقی و علمیِ او را به چالش می‌کشد. دکتر استراوس در حین انجامِ آزمایشات درگیر توطئه‌ای غیرقابل درک می‌شود….

درباره فیلم : این فیلم بر پایهٔ داستانی واقعی از برنامهٔ آزمایش انسانیِ سازمان اطلاعات مرکزی (اختصاری سیا) ملقب به «اِم‌کِی‌اولترا»، روان‌پزشکی به نام دکتر فورد استراوس را در دههٔ ۱۹۶۰ به تصویر می‌کشد که در حین یک آزمایش دولتی، درگیرِ توطئه‌ای شامل استفاده از داروهای شستشوی مغزی و روان‌گردان می‌شود.

دانلود فیلم ام کی اولترا با لینک مستقیم

*دانلود از وب سایت دل مووی با ترافیک نیم بها*

دیدگاه خود را بگذارید