دانلود قسمت هشتم ۸ سریال صداتو

قسمت هشتم مسابقه معمایی موزیکال صداتو

دانلود سریال صداتو با لینک مستقیم و کیفیت عالی از رسانه دانلود فیلم و سریال دل مووی

Talk show,Music : SedatoIranianEpisode 08۱۴۰۲

منتشر شد.

دانلود قسمت هشتم 8 سریال صداتو

موضوع : مسابقه – معمایی – موزیکال

سال ساخت : ۱۴۰۲

سال انتشار : ۱۴۰۲

محصول کشور : ایران

کارگردان : حامد جوادزاده

تهیه کننده : حامد جوادزاده

میزبان : محسن کیایی

روزهای پخش : چهارشنبه‌ ها ساعت ۸ صبح

داوران : محمد بحرانی – محسن شریفیان – شبنم مقدمی – امیرمهدی ژوله

خلاصه این مسابقه : «صداتو»، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان انگیز و بی سابقه ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی «صداتو»، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می کند.

درباره این سریال : «صداتو» یک فضای موزیکال و معمایی دارد و با راه‌اندازی ماژول پرسش و پاسخ حین تماشا، مخاطبان را غافلگیر می‌کند و لحظات پرهیجانی را برای دنبال کنندگان مسابقه خواهد ساخت. این مسابقه، تازه‌ترین برنامه تولیدی فیلیموست که جنبه سرگرمی دارد و با ترکیب مهیج موسیقی و معما، مخاطب را درگیر خود می‌کند. کارگردانی و تهیه‌کنندگی صداتو را حامد جوادزاده برعهده دارد و محسن کیایی آن را اجرا می‌کند.

کمی بیشتر : همچنین در این مسابقه یک گروه ۴ نفره «یاور، هلپر، کمک کننده» حضور دارند که متشکل است از «شبنم مقدمی، محمد بحرانی، امیرمهدی ژوله و محسن شریفیان»‌. یاوران همیشه مومن صداتو، شرکت‌کننده را در جریان مسابقه راهنمایی می‌کنند و در مسیر بازی پرهیجان، خود نیز بخشی از بازی خواهند شد. این برنامه با تمرکز بر تنوع موسیقی ایرانی و شرقی و تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی، از سایر برنامه‌های حوزه موسیقی و خوانندگی متفاوت است.

دانلود قسمت هشتم صداتو

دیدگاه خود را بگذارید