دانلود قسمت سوم ۳ سریال دفتر یادداشت

قسمت سوم سریال دفتر یادداشت

دانلود سریال دفتر یادداشت با لینک مستقیم و کیفیت عالی از دل مووی

series : NoteBookIranian Episode 03 ۱۴۰۲

منتشر شد.

دانلود قسمت سوم 3 سریال دفتر یادداشت

موضوع : جنایی – کمدی –  خانوادگی

سال ساخت : ۱۴۰۲

سال انتشار : ۱۴۰۲

کارگردان : کیارش اسدی زاده

نویسندگان : مسعود خاکباز

تهیه کننده : حسین اکبری

بازیگران سریال یادداشت : رضا عطاران، حسن معجونی، نعیمه نظام‌دوست، حسین سلیمانی، ریما رامین‌فر، سیامک انصاری، مینا ساداتی، سوگل خلیق، کاظم سیاحی و…

خلاصه داستان سریال یادداشت : پزشکی شیاد، به بهانه‌های مختلف، سعی می‌کند با پرستاران بیمارستان رابطه برقرار کند. او با ایجاد رقابت بین پرستاران، تلاش می‌کند تا از آن‌ها اخاذی کند.

درباره سریال یادداشت : داستانی جالب درباره دو دوست قدیمی به نام ایرج و حمید است که از دوران کودکی با هم بوده اند. ایرج مشکل مغزی دارد و همه چیز را از یاد می برد. این دو دوست پرونده های جنایی را دوست دارند.  پای آنها به پرونده جنایی باز می شود که در آن قتل های زنجیره ای اتفاق افتاده ….

این سریال به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی حسین اکبری، طنزی جالب و دیدنی است. رضا عطاران، حسن معجونی و میناساداتی از نقش‌های اصلی سریال دفتر یادداشت هستند. سریال دفتر یادداشت اولین حضور رضا عطاران در دوران پلتفرم‌ها محسوب می‌شود؛ رضا عطاران سرانجام بعد از گذشت بیش از یک دهه با سریال کمدی دفتر یادداشت به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده به شبکه نمایش خانگی باز می‌گردد. این سریال سومین تجریه کارگردانی کیارش اسدی زاده بعد از ساخت دو سریال درام کرگدن و هفت محسوب می‌شود.

 

دانلود سریال دفتر یادداشت قسمت سوم با لینک مستقیم

دیدگاه خود را بگذارید